Flowers For Whores 4! Block Párty

Tak! Flowers For Whores mají za sebou skvělý 4 koncerty po Slovensku ve společnosti Momma Knows Best, Point Blank Range a Fat Mans War Face. Díky všem promotérům, členům kapel a vám všem, kdo ste dorazili a postarali se o mayhem v pitu. Nikdy bych nevěřil, že Point Blank Range ve mně znovu probuděj lásku k tough guy hard core. Kubec je jeden z nejlepších a nejvtipnějších frontmanů, který znám v celým Česko – Slovensku. Určitě dejte jejich poslední desku (CD) Lost Course, kterou si kluci vydali sami a je k mání v Damage Done distru. Jejich song Never Bury Your Past mě od turné probouzí každý ráno a lepí zpátky roztroušený vzpomínky na bizarní trip.

Na benefit pro Antifu v Praze vás dorazilo neuvěřitelnejch 195! Poklona a služebníček. Vydražily se předměty za slušnej peníz a pokud ste se opozdili s letošní charitou, stále můžete přispět. 24.12. od 13:00 budou na Náměstí Republiky před Palladiem v Praze rozdávat Food Not Bombs jídlo bezdomovcům. Pokud máte teplé oblečení, které už neužijete, můžete ho přinést právě tam a zpříjemnit někomu letošní zimu.

Vaše lennost dostane nakládačku na 4! Block Párty v Kafé na půl cesty v Praze, kde 28.12.2011 zahrajou Flowers For Whores + Bonus & Martin Tvrdý trio v rámci benefitu pro Greendoors.